Jesteś tutaj: ekonubezpieczenia.pl > Podatki > Ulga rehabilitacyjna – dla kogo?

Konto dla seniora

Starzejące się społeczeństwo nie umknęło uwadze banków. Konto dla seniora Te bowiem dla emerytów i rencistów stworzyły specjalne konta osobiste. Nie różnią się one specjalnie od standardowych rachunków bieżących, ale mogą nieść za sobą dodatkowe profity.

Instytucje finansowe dokładnie prześwietliły potrzeby osób po 50. Banki, które oferują tego rodzaju dedykowane konta, prześcigają się w uatrakcyjnianiu swoich ofert. I tak, w razie potrzeby listonosz może przynieść pieniądze z konta bezpośrednio do domu. Konto dla seniora Inny bank uruchomił specjalną informację medyczną, polegającą na konsultacjach lekarskich i telefonicznej pomocy. r Seniorzy mogą również spodziewać się ciekawego pakietu ubezpieczeń, który posiada w swojej ofercie pomoc lekarza, pielęgniarki lub fachowca w przypadku awarii. Często posiadając dedykowane konto, mogą liczyć również na rabaty w aptekach.

Skąd tak szeroka oferta? Według badań emeryci nadal wolą tradycyjną formę otrzymywania swoich pieniędzy od listonosza. Konto dla seniora Jednak ministerstwo finansów stara się od tego odejść. Banki znalazły w tym szansę na zdobycie szerokiego grona odbiorców, które za pomocą poczty pantoflowej może się szybko powiększać.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.