Jesteś tutaj: ekonubezpieczenia.pl > Banki > Haczyków ciąg dalszy

Bankowość elektroniczna

Do bankowości elektronicznej nie zaliczają się jedynie konta internetowe. Bankowość elektroniczna To tak naprawdę wszystko, co z bankiem i elektroniką związane. Czyli poza komputerem z Internet, dostęp do bankowości za pomocą telefonu stacjonarnego czy komórkowego, ale również sieć bankomatów czy czytników kart w sklepach.

Zatem łatwo zauważyć, że e-banking niesie za sobą szereg wygód i korzyści. Nie trzeba nosić przy sobie dużej gotówki, bo większe przelewy można zrobić, nie ruszając się z ulubionego fotela, a na zakupy wystarczy zabrać plastikową kartę. Niezależnie od miejsca, w którym przebywamy, możemy również sprawdzić stan konta. o Posiadając rachunek internetowy mamy możliwość założenia lokaty czy konta oszczędnościowego bez wychodzenia z domu. Bankowość elektroniczna To się natomiast wiąże z brakiem opryskliwych pracowników banku, długich kolejek czy męczących marszów. Wszystko na wyciągnięcie dłoni.

Bieżąca kontrola nad swoimi środkami, przegląd wszystkich dokonanych operacji to ułatwienia, które jeszcze niedawno nie były możliwe. Historia transakcji była wysyłana pocztą raz w miesiącu, a wszystkie pozostałe wiązały się z dodatkowymi opłatami. Obecny wgląd do systemu pozwala lepiej kontrolować swoje wydatki, a co za tym idzie, uławia ich planowanie i możliwość oszczędzania. Bankowość elektroniczna szturmem podbiła serca klientów banków i na pewno będzie się rozwijać dalej. Bankowość elektroniczna Portfel w telefonie, karty zbliżeniowe to dopiero początek tej drogi.

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany żeby zostawić komentarz.